Особливості продажу деревини через УББ

Українська універсальна біржа надає послуги з проведення аукціонів щодо реалізації необробленої деревини. Аукціони проводяться з урахуванням українського законодавства. Аукціони проводяться двома шляхами, які є популярними у учасників біржі. На сайті sale.uub.com.ua можна ознайомитися з установленими правилами, які є простими.

Аукціони проводяться в інтернеті на основі поданих заявок, тому необхідна реєстрація на сайті для відкриття всіх необхідних функції. Потім біржа формує аукціонний бюлетень, який дозволяє краще зрозуміти особливості проведення торгів, містить інформацію про організатора та учасників. Також повідомляються основні характеристики, умови замовленням, тому більшість компанії залишаються задоволеними прозорими даними. Інформація є актуальною, зрозумілою для більшості клієнтів, тому можна приймати участь у аукціонах з урахуванням законодавства України.

Користувачі ресурсу повинні виставлять на аукціони не менше ніж 25% обсягів заготівлі необробленої деревини, формуючи лоти з урахуванням сортименту. У деяких випадках стартова ціна лота не повинна бути менше ніж 200 тис. гривень.

Особливості ресурсу

Платформа Prozorro є антикорупційним інструментом, який вважається ефективним у державних закупках. Один із товарів, який може бути виставленим на аукціоні, — деревина. Участь приймають тільки реальні виробники деревини, тому умови є сприятливими, вигідними. Компаній-трейдери не можуть бути учасниками, тому що їх участь призведе до здорожчання деревини.

Необроблена деревина тривалий час реалізовується через систему електронних торгів. Розмір винагороди найчастіше – 0,3 – 0,5 відсотків, але він може бути 1,5% ціни продажу лота.

Стартова ціна лота може бути різної. Порою відбувається подорожчання необробленої деревини, але це відбувається не завжди. Система працює з урахуванням українського законодавства, тому гарантується захист інтересів, прав клієнтів.

Особливості електронних торгів

Електронні торги проводяться з урахуванням законодавства. Деревообробники не витрачають свій час та кошти на переїзди по регіональним аукціонам для покупки необхідної кількості сировини. Інтернет дозволяє прийняти участь у аукціонах з допомогою електронних документів.

Біржа працює по відповідним алгоритмам, тому треба знати особливості реалізації лісопродукції в країні. Аукціони проводяться по відповідною схемою, тому представники біржи пропонують інструкції для тих, хто тільки починає тут працювати.

Зараз умови аукціонів є зрозумілими. Покупці повинні були вносити гарантійний внесок у великому розмірі при укладенні угод. Його розмір вдалося знизити і визначити в залежності від статусу покупців. Для загальних аукціонів розмір внеску становить 3%, для спеціалізованих – 1%.

Також ціноутворення на продаж деревини стало більш зрозумілим. Чиновники лісової галузі та бізнесмени можуть бути впевненими у тому, що ціна буде відповідати їх інтересам, фінансовим можливостям.

Результати торгів є завжди прозорими. Результати проведених торгів публікуються на офіційному сайті біржі, тому це дозволяє враховувати цінову політику. Це гарантує чесне проведення аукціонів для багатьох учасників.

На сайті https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-derevyny-u-vinnyci-prohodytq-na-prozorro-sale можна ознайомитися з особливостями продажу деревини у Винниці. Більшість компанії є задоволеними результатами, схемою, умовами електронних торгів, які дозволяють вдало реалізовувати деревину для більшості потенційних покупців.